بِسْمِ اللَّـهِ الرَّ‌حْمَـٰنِ الرَّ‌حِيمِ «فَالَّذِينَ ءَامَنُواْ وَعَمِلُواْ ٱلصَّٰلِحَٰتِ لَهُم مَّغْفِرَةٌ وَرِزْقٌ كَرِيمٌ» حج،‌ آیه 50

photo_2023-08-05_15-25-20
جستجو

کاربر

جدید

2024/06/15 - 21:59

بسم الله الرحمن الرحیم

قوانین همکاری (لطفا حتما کامل بخوانید و بعد تعهدات را تایید نمایید.)

۱-داوطلبان گرامی می بایست جهت اطلاع از آخرین اخبار و نتایج کاریابی، آزمون و روند استخدام، با سایت کانون فرهنگی تبلیغی رزقی نو به نشانی rezghino.ir   و کانال رزقی نو در ایتا با شناسه rezghino@ در ارتباط باشند؛ بدیهی است کلیه مسئولیت های ناشی از عدم اطلاع بر عهده خود داوطلب می باشد.

۲-داوطلبان گرامی می بایست تمام اطلاعات خود را منطبق بر واقعیت ثبت نمایند و مسئولیت هر گونه مغایرت با حقیقت، مستقیما بر عهده خود داوطلب خواهد بود؛ بدیهی است در صورت عدم صحت اطلاعات، روند ثبت نام و پایش فرد خاطی متوقف خواهد شد و تا دو سال از خدمات رزقی نو محروم خواهد شد.

۳-بدین وسیله هر داوطلب، اجازه هر گونه بهره برداری از اطلاعات خود را به کانون فرهنگی تبلیغی رزقی نو اعطا می کند. بدیهی است داوطلب بابت ارسال اطلاعاتش توسط رزقی نو به افراد و مجموعه های متقاضی شکایتی نخواهد داشت.

۴-روند کاری رزقی نو عبارت است از شناسایی حوزویان و دانشگاهیان، پایش مجموعه اطلاعات آن ها (اعم از رزومه ثبت شده، آزمون های روان شناسی، نتایج آزمون استخدامی و مصاحبه ها) و بعد در صورت احراز شاخص های لازم، معرفی به نهادها و مجموعه ها؛ بدیهی است آن نهاد یا مجموعه، روند اداری و استخدامی خودش را طی خواهد نمود و از بین متقاضیان، جذب خواهد کرد.

۵-رزقی نو پس از بررسی مجموعه اطلاعات داوطلبان، برای نقش آفرینی هر یک از آن ها در موقعیت مناسب، تمام تلاش خود را خواهد کرد و البته تنها، نقش تسهیل گری اشتغال داوطلبان را ایفا خواهد نمود؛ بدیهی است استخدام و پذیرش داوطلبان، از یک طرف بر اساس توانمندهای خود ایشان و از طرف دیگر، تقاضا و نیاز مجموعه ها می باشد. بنابراین مجموع این روندها و ثبت رزومه، به هیچ عنوان به منزله تضمین یا قطعی بودن استخدام و پذیرش فرد در نهاد و مجموعه ای نخواهد بود و رزقی نو هیچ گونه تعهدی نسبت به عدم اشتغال افراد در پایان این روند نخواهد داشت.

۶-مواد آزمون استخدامی –که بر اساس بررسی های تخصصی تعیین گردیده-، روند کلی و مراحل کار توسط رزقی نو اعلام شده است و داوطلبان، با اطلاع از آن ها، حق هر گونه اعتراضی را نسبت به هر یک از آن ها از خود سلب می نمایند.

۷- فرصت جذب و استخدام، تنها به متقاضیان بالای ۱۸ سال (در زمان ثبت نام) اختصاص دارد و افراد با سن کم تر، می توانند از نتایج آزمون صرفاً برای محک زدن خود بهره گیرند.

۸- زمان معرفی به نهادها و مجموعه ها، بستگی به بررسی ها و رایزنی های رزقی نو دارد؛ لذا لطفا تا زمان مقتضی شکیبا بوده و با پایگاه های اطلاع رسانی رزقی نو در ارتباط باشید.

۹-داوطلب موظف است در صورت پذیرش و اشتغال ولو به مدت اندک، تعهدات خود به کارفرما را به نحو احسنت اجرا کند و آبروی رزقی نو را حفظ نماید. در صورت عدم انجام هر کدام از تعهدات و نارضایتی کارفرما، -از جمله این که داوطلب با وجود تعهد کتبی یا شفاهی مبنی بر انجام وظیفه، کار را به صورت نیمه کاره رها نماید و تا پایان مدت توافق شده انجام وظیفه ننماید که نارضایتی کارفرما را به دنبال دارد،- کلیه خسارات ناشی از این آبروریزی برعهده داوطلب می باشد. بنابراین در صورت تایید کارفرما مبنی بر عدم انجام تعهدات محوله طبق قرار، داوطلب موظف به پرداخت مبلغی معادل نصف حداقل حقوق کارگری طبق قوانین وزارت کار جمهوری اسلامی ایران به رزقی نو ظرف مدت یک هفته پس از پیامک اطلاع رسانی می باشد.

۱۰-رزقی نو از طرف داوطلبان مجاز است در صورت پذیرش هر یک از آن ها در یک نهاد یا مجموعه ای به کمک تسهیل گری رزقی نو، از آن ها مصاحبه –در هر قالبی مثل تصویری، مکتوب و…- تهیه و در رسانه های جمعی –اعم از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، خبرگزاری ها، شبکه های اجتماعی و…- منتشر نماید.

قانون ویژه همکاری:

داوطلب شرعا و قانونا تعهد می نماید در صورت پذیرش و اشتغال -ولو به مدت اندک- به کمک تسهیل گری رزقی نو، ۵۰% درصد از حقوق و مزایای ماه اول کاری خود -سی روز کاری ابتدایی پس از اولین روز مشغول شدن به خدمت- را در قبال تلاش های رزقی نو و جهت تامین هزینه هایش، بلافاصله پس از دریافت نخستین دستمزد از کارفرما به کانون فرهنگی تبلیغی رزقی نو با شماره کارت 6037997750004658 در صندوق دفتر تبلیغات اسلامی قم بپردازد. داوطلب متعهد می گردد بلافاصله پس از واریز وجه، رسید آن را به مدیر کانال رزقی نو در ایتا با شناسه @rezghe_karim ارسال نماید تا تسویه صورت پذیرد.

داوطلب این حق را به رزقی نو می دهد که این مقدار را مستقیما از کارفرما دریافت نماید و حق هیچ گونه اعتراض یا شکایتی ندارد.

اگر حساب کاربری دارید، وارد شوید: