بِسْمِ اللَّـهِ الرَّ‌حْمَـٰنِ الرَّ‌حِيمِ «فَالَّذِينَ ءَامَنُواْ وَعَمِلُواْ ٱلصَّٰلِحَٰتِ لَهُم مَّغْفِرَةٌ وَرِزْقٌ كَرِيمٌ» حج،‌ آیه 50

photo_2023-08-05_15-25-20
جستجو

کاربر

جدید

2024/05/28 - 8:52

بسم الله الرحمن الرحیم

قوانین همکاری (لطفا حتما کامل بخوانید و بعد تعهدات را تایید نمایید.)

۱-متقاضیان محترم نیروی متخصص و متعهد می بایست تمام اطلاعات خود را منطبق بر واقعیت ثبت نمایند و مسئولیت هر گونه مغایرت با حقیقت، مستقیما بر عهده خود متقاضی خواهد بود.

۲- روند کاری رزقی نو عبارت است از شناسایی حوزویان و دانشگاهیان، پایش مجموعه اطلاعات آن ها (اعم از رزومه ثبت شده، خود اظهاری و راستی آزمایی به وسیله آزمون ها) و نهایتا در صورت احراز شاخص های لازم، معرفی به نهادها و مجموعه ها؛ بدیهی است مراحل گزینش و جذب نهایی معرفی شدگان، به عهده خود متقاضیان محترم خواهد بود.

۳-رزقی نو پس از راستی آزمایی مجموعه اطلاعات داوطلبان، برای نقش آفرینی هر یک از آن ها در موقعیت مناسب تلاش می کند. بدیهی است با وجود تمام روندهای کاری رزقی نو در شناسایی، پایش و معرفی نیروهای توانمند، تمامی مسئولیت های بعدی به عهده خود متقاضیان محترم نیرو خواهد بود.

۴-روند کلّی و مراحل کار توسط رزقی نو اعلام شده است و متقاضیان محترم نیروی انسانی توانمند، با اطلاع از آن ها و اعتماد به رزقی نو، حق هر گونه اعتراضی را نسبت به رزومه های تقدیمی و افراد معرفی شده، از خود سلب می نمایند.

۵- رزقی نو در تلاش است در سریع ترین زمان ممکن و با کم ترین هزینه، با کیفیت ترین نیروها را به مجموعه ها معرفی نماید. البته به دلیل افزایش دقت پایش و سنجش داوطلبان، رزقی نو این حق را دارد حداقل تا یک هفته کاری این فرآیند را بررسی نماید و کارفرما حق اعتراض و شکایت به دلیل اطاله بررسی را ندارد.

۶-رزقی نو جهت ضمانت و پشتیبانی از داوطلبان معرفی شده، به کارفرما تعهد می دهد تا یک ماه در صورتی که به هر دلیل، داوطلبی پس از جذب، از کارفرما جدا شود، نیروی جایگزین را کاملا رایگان به ایشان معرفی نماید.

7-رزقی نو از طرف متقاضیان محترم نیروی انسانی توانمند مجاز است در صورت پذیرش هر یک از معرفی شدگان به کمک تسهیل گری رزقی نو، از کارفرما مصاحبه –در هر قالبی مثل تصویری، مکتوب و…- تهیه و در رسانه های جمعی –اعم از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، خبرگزاری ها، شبکه های اجتماعی و…- منتشر نماید.

قانون ویژه همکاری:

متقاضی محترم نیروی انسانی شرعا و قانونا تعهد می نماید در صورت پذیرش و جذب هر یک از داوطلبان معرفی شده -ولو به مدت اندک- به کمک تسهیل گری رزقی نو، ۵۰% درصد از حقوق و مزایای ماه اول کاری داوطلب -سی روز کاری ابتدایی پس از اولین روز مشغول شدن به خدمت- را از نخستین دستمزد داوطلب کسر نماید و مستقیما به کانون فرهنگی تبلیغی رزقی نو با شماره کارت 6037997750004658 در صندوق دفتر تبلیغات اسلامی قم بپردازد. متقاضی نیرو متعهد می گردد بلافاصله پس از واریز وجه، رسید آن را به مدیر کانال رزقی نو در ایتا با شناسه @rezghe_karim ارسال نماید تا تسویه صورت پذیرد.

داوطلب این حق را به رزقی نو داده است که این مقدار را مستقیما از کارفرما دریافت نماید و از حقوقش کسر گردد. بدیهی است که این مبلغ هزینه مازادی برای کارفرما ندارد و رزقی نو دریافت این مبلغ را مستقیما از کارفرما مطالبه می نماید. تنها هزینه مازادی که متقاضی نیرو باید بپردازد مبلغ 459 هزار تومان در ازای هر داوطلبی است که به کمک تسهیل گری رزقی نو -ولو به مدت اندک- مشغول شده باشد.

اگر حساب کاربری دارید، وارد شوید: